Seçme ve Yerleştirme

Günü ve ihtiyaçlarını gözetip, en iyiyi yapmaya odaklanırken daima yarınları da planladık. Böyle geliştik, böyle evrildik.

Kibar Holding’in otomotiv sektörü içerisinde faaliyet gösteren grup şirketi olan şirketimizi geleceğe taşıyacak olan en önemli değerimiz çalışanlarımızdır. Bizi güçlü kılan ve gücümüze güç katmamızı sağlayan birbirimize duyduğumuz güvendir. Geleceğe yön vermemizi sağlayan ise yenilikçi bakış açımızdır çünkü BİZ Birlikte Güçlüyüz.

Assan Hanil’in hedeflerine ulaşması için katkı sağlayabilecek beceri ve yetkinliklere sahip kişilerin işe alımına olanak sağlamak için seçme ve yerleştirme sürecimiz "tüm adaylar için adil, eşit fırsatlar sunan ve yasal uygulamalar ile uyumlu" olarak yapılandırılmıştır.

Başvuru Süreci

  • Doğru adayı uygun pozisyonla eşleştirmeyi amaç edinen işe alım sürecinde, açık pozisyonlar için Assan Hanil veri tabanı, kariyer portalları ve bireysel başvurular değerlendirilerek, adaylar ön görüşmeye davet edilmektedir.
  • İnsan Kaynakları Departmanı ve bölüm yöneticileri ile yapılan görüşme sonucunda uygun görülen adaylara, pozisyonun gerekliliğine göre, dikkat testi, genel yetenek testi, yabancı dil testi, kişilik envanteri ve vaka çalışmaları uygulanmaktadır.
  • Bölüm yöneticisi tarafından onaylanan adaylara referans ve ücret çalışmaları sonrasında teklif sunulmaktadır.
  • Aday, iş teklifini kabul etmesinin ardından işe başlamaktadır. Oryantasyon ve İSG eğitimleri ile şirkete adaptasyon sağlanmaktadır.

Staj Programları

K-Team Genç Yetenek Programı

K-Team Genç Yetenek Programı ile hem üniversitelilerimizi iş hayatına hazırlıyor hem de şirketimize katılacak genç yetenekleri belirliyoruz. K-Team Genç Yetenek Programına katılanlar; görev aldıkları bölümlerde ekibin bir parçası olarak gerçek bir iş deneyimi yaşama fırsatı ve aynı zamanda ekibin bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak kendini geliştirme imkanı elde ediyorlar. Aynı zamanda genç yeteneklerimiz çeşitli eğitimlere katılarak, kendi projelerini hazırlayabilmektedir. Programın sonunda başarılı olan K-Team üyeleri, hem şirketimiz hem de Kibar Holding bünyesindeki diğer şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirilmektedir.

Yeni Mezun Programı

Kibar Yeni Mezun Programı ile Assan Hanil'in gelecekteki liderlerini yetiştirmek amacıyla her yıl potansiyeli yüksek yeni mezun yetenekleri bünyemize katmayı hedefliyoruz.