Biz Kimiz?

Müşterilerimiz sadece önemli değildir. Onlar, önem merkezimiz, ortaklarımızdır.
Müşterilerimiz için sadece çözüm üretmeyiz, çözüm geliştirir, iyileştiririz.

Hissedarlarımız


 

GÜCÜMÜZÜ “BİZ”DEN ALIRIZ

Gelişen, büyüyen ve yenilikçi bir firmada olduğunu özümsemiş, takım olmaya ve birlikte üretmeye inanan, ‘bir’liği, ‘biz’likle tarif eden, evrensel değerlerle yönetilen, birbirine güvenen, inanan, destekleyen, bugüne çözüm üreten, yarını düşünen ve planlayan büyük bir ekibiz “biz”.

GÜCE “GÜÇ“ KATARIZ

Müşterilerimiz sadece önemli değildir. Onlar, önem merkezimiz, ortaklarımızdır. Müşterilerimiz için sadece çözüm üretmeyiz, çözüm geliştirir, iyileştiririz. Onları dinler, inceleriz. Bugüne dair ihtiyaçlara cevap vermenin yanında, yarınlara da “birlikte” odaklanır, bugünden temellerini atarız. Çözümlerimizi bugüne, fikirlerimizi geleceğe odaklarız. Çünkü biz, onlar için kalıcı olmayı amaç edinmiş bir çözüm ortağıyız.

“DÜNYA” İÇİN ÜRETİYORUZ

Bize güç ve kaynak yaratan Türkiye Ekonomisi’ni yükseltmek temel ilkelerimizden biri. Bunun için yola çıktığımız ilk gün kadar inançlı, heyecanlı ve istekliyiz. Ve bu yüzden, ülkemizde üretmekle kalmayıp, dünya pazarında küresel oyuncu olmayı hedefliyoruz. Gücümüzü ve sinerjimizi bu ihtiyaç ve oluşumlara hizmet verecek şekilde biçimlendiriyoruz.

DÜN, BUGÜNE BAKTIK, BUGÜN YARINLARI GÖRÜYORUZ

Kurulduğumuz günden ve ölçekten bugünlere büyürken, hep geleceğe baktık. Günü ve ihtiyaçlarını gözetip, en iyiyi yapmaya odaklanırken daima yarınları da planladık. Böyle geliştik, böyle evrildik. Asla etik değerlerden, çevre bilincinden, doğruluktan, sosyal sorumluluk ve gelecek kuşaklara olan ödevlerimizden ödün vermedik. Yarınlar için hep gelişen, güçlü ve lider bir Assan Hanil kurguladık.


 • KURULUŞ TARİHİ
  21.01.1997
 • TESİS SAYISI
  6
 • TOPLAM ALAN
  185.000 m2
 • ÇALIŞAN SAYISI
  1.650
 • ISO SIRALAMASINDA
  259. (2022)

Kurumsal Tanıtım Filmi

Assan Hanil, sürücü ve yolcu koltuklarının yanı sıra, kapı panelleri, ön ve arka tamponlar, enstrüman panel, konsol, halı, radyatör taşıyıcı, şişirme parçalar, torpido, tavan, iç ve dış plastik parçaların üretimini gerçekleştirmektedir; Dünyada hava süspansiyonlu sürücü koltuğuyla ilgili tasarım, geliştirme ve üretim gerçekleştirebilen 5 şirketten biridir.