Kibar Holding

1972 yılında kurulan Yassı Çelik Servis Merkezi ile sanayi, hizmet, ticaret alanlarında faaliyetlerine başlayan ve Türkiye’nin önde gelen işletme grupları arasında yer alan Kibar Holding, kurulduğu günden itibaren ülke ekonomisi ve toplumsal refaha önemli bir katkı sağlamaktadır.

Kibar Grubu metal, otomotiv, ambalaj, yapı malzemeleri, gayrimenkul, lojistik, enerji, gıda ve hizmet sektörlerinde 22’yi aşkın şirketi ve 7500’den fazla çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

Grup, sahip olduğu saygınlık, marka imajı, güçlü ortaklıkları ve Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ana faaliyet alanlarında büyümüş ve ekonomin gelişimine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir. Kibar Grubu’nun uluslararası iş ortakları arasında, konularında dünyanın önde gelen markalarından Hyundai, THY, Posco, TIL, Seoyon E-Hwa ve Heritage yer almaktadır.

Kibar Holding bünyesinde faaliyet gösteren fonksiyonların stratejik işlevlerinin koordine edilmesinin yanı sıra topluluk içinde yarattığı yön verici ve destekleyici rolüyle çalışanlarına ve paydaşlarına sağlanan değerin artırılmasını amaç edinmiştir.

Kibar Holding ve grup şirketleri yüksek üretim kapasitesi, yaratılan istihdam, ihracaat, toplumsal yatırımlar ile Türkiye ekonomisine önemli değer yaratmaktadır.

Detaylı bilgi için www.kibar.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.