Üretim Teknolojileri

Bize güç ve kaynak yaratan Türkiye Ekonomisi’ni yükseltmek temel ilkelerimizden biri. Bunun için yola çıktığımız ilk gün kadar inançlı, heyecanlı ve istekliyiz. Ve bu yüzden, ülkemizde üretmekle kalmayıp, dünya pazarında küresel oyuncu olmayı hedefliyoruz.

Boyahane Tesisi

2013 yılında, faaliyete geçen tampon boyahanesi tesisimizde modern yeni nesil üretim ekipmanları kullanılmaktadır. Hızlı renk değişim kabiliyeti ile çeşitli renklerde boyama yapabilen tesisimizde , verimliliği ve kalite performansı yüksek yeni jenerasyon aplikasyon başlıkları kullanılmaktadır. Manuel uygulamaya izin vermeyen tesisimiz işçi sağlığı ve iş güvenliği koşullarını göz önünde bulundurarak modern güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Geri dönüşümlü hava kullanılan tesisimiz düşük enerji tüketimi ile çevre dostudur. RTO sistemleri ile emisyon değerleri EU normlarına uygun hale getirilir ve sürekli ölçümlerle izlenerek kontrol altında tutulur.


Plastik Enjeksiyon Makineleri

Assan Hanil'de 650 tondan 3200 tona kadar kapama kuvvetine sahip enjeksiyon makineleri bulunmaktadır. Tüm proses parametrelerimiz kontrol sistemlerimiz tarafından izlenmekte ve kontrol altında tutulmaktadır. Kullanılan tüm enjeksiyon makineleri düşük enerji tüketimi ile çevre dostudur.


Yüksek Tonajlı Presler, Montaj Hatları

Enstrüman paneli modül sistemleri, halı, tavan grupları gibi geniş bir ürün yelpazesi olan üretim birimlerimizde farklı amaçlar için kurulmuş 50 tondan 300 tona kadar presler, robotik montaj sistemleri, konveyör montaj hatları ve otomasyon sistemlerimiz mevcuttur. Tüm üretim birimlerimiz ergonomi ve iş güvenliğini sağlayacak sistemlerle donatılmıştır.